Paylaş
Hakkımızda

MPS Hakkımızda

MPS

MPS Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti.

MPS Otomotiv, yedek parça sektöründe hizmet veren Konya’nın önde gelen imalatçı/ihracatçı firmalarından biridir. Özellikle Ağır ve Hafif araç grupları üzerinde ve Dorseler için makas yedek parça imalatları gerçekleştirmektedir. Ürünlerimiz kendi kalite yönetim sistemimiz altında birinci sınıf hammaddeler ile imal edilmektedir.

Öncelikli hedefimiz müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun şartlar altında ve mümkün olan en rekabetçi fiyatlar ile sunabilmektir. Genel çeşitlerimizin arasında Mercedes, BMC, Fatih, Man, Ford, Scania, Renault, Volvo ve İveco-FIAT gibi araçların yedek parçaları başta gelmektedir.

Amacımız kuruluşumuzdan bu güne kadar geçen sürede vermiş olduğumuz hizmetleri daha hızlı, daha şeffaf ve sorunsuz bir şekilde profesyonel yaklaşımımız gereği gelişen yeni ekonomi koşullarında mümkün olduğunca ekonomik olarak dijital ve elektronik ortama da taşıyarak güncelleyerek paylaşmaya ve sunmaya devam etmektir.

"EMPS" tescilli markalarımız altında üretim yapıyoruz.

Mps Otomotiv
Kalite Politikası

Kalite Politikası

İş süreçlerimizin öz değerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,

Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Bu konuda siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına AR - GE çalışmalarımıza teknolojinin en son olanaklarını kullanarak her geçen gün yeni kaynaklar eklemekteyiz.

Kalite

Güven

Devamlılık

MPS

MPS Vizyon

Birikim ve tecrübemizi, İş ortaklarımızla birlikte yatırımlara döniştürerek, faliyetimizi sürdüreceğimiz alanlarda ülkemizin önde gelen firmaları arasında kalmakla yetinmeyip misyon ve geleneklerimizi çalışanlarımız ile gelecek kuşaklara taşıyarak dünyadaki sayılı firmalardan biri olmaktır.MPS Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun otomotiv ürün ve hizmetlerini sunarak, rekabet edilebilir kalitede ürün geliştirmek, sektöründeki ürün ihtiyacına uygun çözümler geliştirerek yurt içi ve yurt dışı pazarındaki payımızı sürekli arttırmak.

İLKELERİMİZ

İLKELERİMİZ

MPS Otomotiv

" Lojistik alanındaki teknolojik gelişmelere hız kesmeden yatırım yapmak. "

MPS Otomotiv

" Güler Yüzlü ve İşinde Uzman Çalışan Kadrosu İle Hizmet sunmak. "

MPS Otomotiv

" Sektör ihtiyaçlarına göre kaliteli, rekabet edebilir ürün geliştirmek. "

MPS Otomotiv

" Her türlü yeniliği firma içinde uygulayarak öncülük etmek. "

MPS Otomotiv

" Sistematik çalışmak. "

MPS Otomotiv

" Ürün çeşitliliği ve bulunulabilirliği ile hızlı servis sunmak. "

MPS

MPS Ayrıcalıkları

Ürün Çeşitliliği:

Her kategoride tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde bulundurmaktadır.